Суди, кримінальна юстиція та навіть Конституція — змінювати це все тепер будуть і хмельничани.
Володимир Зеленський створив спеціалізовану комісію та призначив її членів.
Президент України Володимир Зеленський створив Комісію з питань правової реформи. Вона буде розробляти та пропонувати зміни до існуючого законодавства. Відповідний указ опублікований сьогодні, 7 серпня. Документом також затверджено персональний склад комісії.
Серед людей, які допомагатимуть правовій реформі, є й ті, хто пов’язаний з Хмельницьким або Хмельниччиною. Ми зібрали про них короткі відомості.
Марина Стефанчук працює професором кафедри підприємницького та корпоративного права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Від 2000 до 2012 року працювала на різних посадах в управлінні праці та соціального захисту Хмельницької ОДА та головному управлінні юстиції у Хмельницькій області. Згідно з реєстром електронних декларацій НАЗК, Марина Стефанчук є дружиною представника Президента України у парламенті Руслана Стефанчука. Працюватиме у складі робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції.
Олександр Петришин народився 30 квітня 1960 року в Городку. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у Харкові. Зараз очолює Національної академії правових наук України. Має звання професора та доктора юридичних наук. Працюватиме у складі робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо внесення змін до Конституції України.
Віктор Грищук народився 27 січня 1950 року в Сохуженцях Ізяславського району. Вищу освіту здобув на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Від 2015 року працює деканом юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ. Має звання професора та доктора юридичних наук. Працюватиме у складі робочої групи з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя.
Анатолій Марцинкевич народився 1 серпня 1957 року в Соколівці Хмельницької області. Закінчив Харківський юридичний інститут імені Фелікса Дзержинського за спеціальністю «правознавство». Від 2016 до 2018 року очолював Апеляційний суд Хмельницької області. Має ступінь кандидата юридичних наук. Працюватиме у складі робочої групи з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя.
Денис Монастирський народився 12 червня 1980 року. Зараз мешкає у Хмельницькому. Працює експертом з питань реформування правоохоронної та судової систем в аналітичному центрі «Український інститут майбутнього». Нагадаємо, що раніше ми розповідали про його бачення майбутніх змін у правоохоронній та судовій системах. Працюватиме у складі робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Успіхів та кар'єрного зросту.