Як змінилися мікрорайони Хмельницького за 37 років: вигляд з космосу (ВІДЕО)

Як змінилися мікрорайони Хмельницького за 37 років: вигляд з космосу (ВІДЕО)
Хмельницький у 2000 році
  • Майже 40 років тому Озерної не існувало.

  • Проте є мікрорайони, які за цей час майже не змінилися.

Вигляд Хмельницького повільно, але невпинно змінюється. З’являються й зникають будинки, прокладаються вулиці, оновлюються зелені зони. Сучасні технології дозволяють побачити ці зміни з космосу. І доступно це всім користувачам Інтернету.

Компанія «Google» оновила свій сервіс «Google Earth». Тепер функція «Timelapse» дозволяє переглянути багаторічні зміни будь-якої частини земної поверхні. Пропонуємо вам подивитися, як змінювалися мікрорайони міста протягом останніх 37 років. Загалом давніші знімки мають гіршу якість, проте зміни все ж помітні.

Виставка

Від 1984 року значно зросла кількість будинків з південного боку Зарічанської. Також добре помітна поява ТРЦ «Оазис» та ТЦ «Епіцентр». Крім того, з’явилися гаражні масиви та приватна забудова в умовному трикутнику між проспектом Миру та вулицею Степана Бандери. До слова, у майбутньому територія біля Південного Бугу має бути забудована. Детальніше про це в окремому матеріалі.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up