Тренер В'ячеслав нам говорить, що тільки зчепивши зуби і крізь біль та піт потрібно йти до перемоги над собою.Він уважно слідкує за тим наскільки правильно ми виконуємо вправи, адже від правельності виконання залежить хороший результат!!!
Я вдячна тренерам які працюють у "фітнес клубі Акула" адже вони зацікавлені потребами свого клієнта і це є для них великим плюсом. З такими тренерами приємно працювати!!!
Ще в перші дні нам тренер прописав дієту... Основним принципом дієти є відмова від цукру, солі та жирних продуктів які важко розчеплюються. Вже починаю звикати до цієї дієти. Спочатку було не смачно, а зараз нормально і, головне, відчувається справжній смак продукту який колись вживався з сіллю чи цукром, відчувається легкість та необтяженість шлунку протягом всього дня!!
Почались з'являтись позитивні результати, моя вага за 5-ть днів зменшилась на 2 кг 500 г і я задоволена.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.