На Хмельниччині безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ і гепатит С. Де саме (ПЕРЕЛІК)

На Хмельниччині безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ і гепатит С. Де саме (ПЕРЕЛІК)
Фото ілюстративне
  • В Україні стартував Європейський тиждень тестування.
  • Де і коли працюватимуть пункти тестування на Хмельниччині?

Впродовж тижня хмельничани можуть перевіритись на ВІЛ і гепатит С безкоштовно. Акція проводиться в рамках Європейського тижня тестування. Її мета – привернути увагу людей до небезпечних захворювань таких як ВІЛ та вірусні гепатити В і С. А також протестувати якомога більше людей на ці захворювання.

Як повідомляє Хмельницький обласний центр громадського здоров'я, до 27 листопада перевіритись можна буде у Хмельницькому, Деражні, Волочиську та Шепетівці.

До слова, процедура тестування безкоштовна, а результат буде готовий за 15 хвилин. 

Відео дня

Пункти тестування працюватимуть з 10 до 16 години за адресами:

  • 23. 11 - м. Хмельницький, вул. Курчатова, 1, АЗПСМ № 3 КП «ХМЦПМСД № 2» (мікрорайон Гречани);
  • 24. 11 – м. Деражня, вул. Подільська, 1, КНП «Деражнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Хмельницької області;
  • 25. 11 – м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88, Волочиська АЗПСМ КП «ЦПМСД» Волочиської міської ради;
  • 26. 11– м. Шепетівка, вул. Валі Котика, 85, АЗПСМ № 1 КП «КНП Шепетівський ЦПМСД» Шепетівської районної ради Хмельницької області;
  • 27. 11 – м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46, КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».    

Також можна буде перевіритись у свого сімейного лікаря. 

Довідка:

Європейський тиждень тестування запроваджено у 2013 року, щоб збільшити кількість тестування на ВІЛ та вірусні гепатити й підвищити обізнаність людей про переваги раннього тестування на ці захворювання. Уже восьмий рік поспіль тиждень тестування відбувається у країнах Європи. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Оксана Короткова
    Та воно так і було!
  • Maksim Wysocki
    Ми вже 10 років тестуємо !!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up