Скільки хворих на COVID-19 в лікарнях Хмельницького. Останні дані

Скільки хворих на COVID-19 в лікарнях Хмельницького. Останні дані
Фото ілюстративне
  • За добу в Хмельницькому зафіксували 46 нових випадків коронавірусу.

У Хмельницькому за добу одужало 113 людей, захворіли - 46. Про це повідомляють у пресслужбі міської ради. Загалом від початку пандемії і станом на ранок 19 грудня у Хмельницькому зареєстровано 9115 випадків захворювання.

Останні дані:

  • 8005 осіб одужали (113 за добу),
  • 181 хворий помер від ускладнень,
  • 929 хворіє (139 лікується в стаціонарі).

Нагадаємо, на Хмельниччині зафіксовано 37262 випадки захворювання. За добу померло троє хворих. 

Відео дня

Дані з медзакладів:

Інфекційна лікарня:

  • В інфекційній лікарні станом на 8:00 113 хворих (4 дитини). Госпіталізували 6 хворих, з них 2 із Covid-19 (1 мешканець Хмельницького) і 4 особи із підозрою (2 мешканці Хмельницького).
  • В інфекційній лікарні 85 хворих на Covid-19 (66 мешканців Хмельницького) і 4 особи із підозрою (2 з Хмельницького).
  • В інфекційній лікарні 100 хворих із пневмонією, в міській дитячій - 14.

Міська лікарня:

  • У міській лікарні станом на 8:00  13 осіб із підозрою,  72 хворих на Covid-19, 13 хворих із пневмонією.

Перинатальний центр:

  • В перинатальному центрі станом на 8:00 4 хворих на Covid-19 (1 мешканка Хмельницького).

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:40 “Часто отримую сповіщення про загиблих”. Зібрали сумні та зворушливі історії хмельницьких волонтерок photo_camera 10:24 П’яний хмельничанин скоїв кілька ДТП та тікав від патрульних 09:40 Одинадцять вулиць у Хмельницькому 5 грудня залишаться без світла (АДРЕСИ) 09:03 Де у Хмельницькому продаватимуть ялинки — перелік локацій Від читача 13:30 Людство швидше долає пандемію, ніж епідемію: як не потрібно говорити про ВІЛ? 08:15 У Хмельницькому районі цієї ночі відпрацювала ППО 20:02 У Хмельницькому поліцейські вилучили тисячу літрів фальсифікованого алкоголю photo_camera 19:35 15,5 мільйона на ремонт доріг Хмельницького. Кому пішли гроші (ІНФОГРАФІКА) 18:45 Стихійна торгівля біля “Плази”: на парковці облаштували ярмарок 17:19 Посадовець з Хмельниччини платив 2,5 тисячі доларів, щоб скалічили старосту села photo_camera 16:35 Створи Різдвяне диво: запрошуємо маленьких хмельничан до творчого конкурсу 16:15 На українському кордоні затримали порушників з Хмельницької області photo_camera 15:42 Під час мінометного обстрілу на Донеччині загинув сержант з Городоччини 15:09 “Будеш оператором БПЛА”: чоловік у військовій формі погрожував хмельничанину play_circle_filled 14:41 Ожеледь, непосипані тротуари і переломи: скільки хмельничан звернулись до травмпункту 14:23 На Хмельниччині виявили нелегального мігранта з Вірменії 13:45 Де не буде води 4 та 5 грудня в Хмельницькому (АДРЕСИ) 13:19 Був депутатом 4 місяці. Хмельницьку міськраду залишає Сергій Бабій 12:55 Деражнянський суд стягнув 209 тисяч з випускника медичного вишу 12:13 Зіткнулися «Daewoo» та «Skoda»: постраждала 68-річна жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up