Незалежно від віку чи статі, всі можуть отримати задоволення від сексу. Якщо його немає - це свідчить про якість статевого акту. А точніше відсутність якості. Оргазм, каже експерт, річ тонка. Залежить вона напряму від здоров’я на психологічному та фізіологічному рівнях, а також від прелюдій, що здатні додати в процес неабияку “перчинку”.
“Гарячі точки” на тілі мають як чоловіки, так і жінки. Різниця в одному - в якості оргазму, який вони можуть отримувати. Сексолог Анна Свіровська каже, що яскравіше насолодитися сексом можуть представниці прекрасної статі. Адже саме жінки здатні відчувати різний оргазм на відміну від чоловіків. За словами експерта, перші можуть отримувати кліторальний, кліторально-вагінальний чи кліторально-анальний оргазм.
Та для максимальної насолоди не достатньо одного поцілунку чи, скажімо, пестощів клітора чи головки пеніса. Для яскравості статевого акту варто задіяти все тіло, а конкретніше - деякі точки на ньому. Науковці вже давно назвали їх ерогенними зонами. Що це, де і як їх шукати, читайте на нашому сайті.
Коли мова йде про ерогенні зони, здається перед очима має з’явитися карта із їхнім розташуванням. Та це не більш, як вигадка. Адже місця на тілі, що здатні приносити насолоду, у всіх людей різні.
Анна Свіровська пояснює: є ті ерогенні зони, із якими людина народжується. А також ті, які можна набути з часом. Саме завдяки чутливості певних частин тіла залежить сексуальне бажання людини. А воно, в свою чергу, відповідає за хвилю емоцій під час сексу. Ну і, звісно, за яскраве завершення статевого акту.
Аби не позбавляти себе й партнера якісного сексу, ерогенні зони на тілі варто розвивати. Для цього слід працювати із чутливістю. Які ж взагалі ерогенні зони є?
Анна Свіровська каже, науковці розділяють їх на різні групи. Одні - на первинні й вторинні. Інші - на генітальні та не генітальні. Однак обидві групи стосуються однакових частин тіла.
Наприклад, до первинних і генітальних відносять ті ерогенні зони, що закладені в кожного з народження. Це клітор, головка пеніса та груди. Стимулюючи ці точки, можна досягти збудження. Втім Анна Свіровська запевняє, на початку сексу задіювати їх не варто. Адже стимулюючи ці зони без попередніх ласк, є висока ймовірність позбавити себе й партнера оргазму.
За словами сексолога, починати варто із певної гри або, як часто кажуть прелюдій. Саме в цьому випадку варто задіювати вторинні або не генітальні ерогенні зони. Ніжні поцілунки в шию, ласки внутрішнього бедра, пестощі вух, покусування шкіри чи навіть облизування пальців. Саме це сприяє збудженню і дозволяє переходити на стимуляцію первинних ерогенних зон.
Ерогенні зони, що є у всіх - це клітор, груди, головка пеніса. Я завжди кажу своїм дівчатам, якщо ви не стимулюєте клітор під час сексу - це злочин. Адже саме клітор є органом, що відповідає за сексуальне задоволення жінки. Так само головка пеніса в чоловіка. У ній, до речі, знаходиться 4 тисячі нервових закінчень. А в жіночому кліторі - 8 тисяч. Так само багатьох збуджує, коли пестять груди. Та починати завжди потрібно із стимуляції вторинних ерогенних зон. Це вухо, шия, пальці, спина чи ніжка. Таким чином ми спочатку готуємо партнера і сприяємо тому, що партнер збуджується. Тобто він збуджується в голові, а секреторна реакція з'являється тоді, коли ми стимулюємо первинні зони, що й залежить від стимуляції вторинних, - каже Анна Свіровська.
Як зазначалося вище, у кожної людини ерогенні зони “видають” себе по-різному. Натомість у всіх вони є. І питання лиш в тому, наскільки вони чутливі. Щоб це зрозуміти, не обійтися без пошуку “гарячих точок”. Саме цей процес Анна Свіровська називає сексуальною грою. За її словами, пошук ерогенних зон додає неабиякої пікантності до статевого акту. Адже робити це можна різноманітними способами. При цьому, залучаючи не лише пальці, чи, наприклад, губи, а й сексуальні іграшки чи навіть їжу.
Відправлятися на такі пошуки треба не аби-як, а із відповідним настроєм і станом здоров’я. Варто пам’ятати, каже сексолог, поки хтось один з пари не зацікавлений в сексуальній грі, діла не буде. Хотіти одне одного партнери мають однаково. До слова, жінка з чоловіком мають перебувати в здорових та гармонійних стосунках. Обидва мають бути здоровими на психологічному та фізіологічному рівнях. Лише за цих умов можна віднайти ерогенні зони на тілі своєї половинки, а також отримати неймовірний оргазм.
У чоловіків ерогенні зони локалізуються в зоні геніталій. Це є повністю геніталії, сідниці, анальний вхід. Їхня чутливість залежить від стимуляції. В жінок - це часто зона таза чи груди. Чим більше ми маємо ерогенних зон, чим більше видів стимуляції на них діє - тим цікавіше наше сексуальне життя, - каже сексолог.
Щоб знайти ерогенні зони, сексолог радить застосовувати різні методи стимуляції. Можна зробити це за допомогою іграшок, їжі, чогось холодного або гарячого. Наприклад, капати холодним морозивом чи гарячим воском. Застосувати різноманітні іграшки для сексу, яких у наш час є безліч. Провести по тілу партнера пір’ям чи пухнастою рукавичкою. Тут все залежить від фантазії. Саме такі моменти в сексі й відповідають за його якість, за оргазм і, безумовно, за гармонію в парі.
Одна моя клієнтка розповідала, що її чоловік дуже любить ніжити і цілувати пальці її ніг. Він це робив в кайф, і відповідно кайфувала сама жінка. Є чоловіки, яким подобається, коли жінка пестить його геніталії своїми стопами. Тобто це все - еротичні фантазії. Найкрутіше тут - це коли ми не соромимося, коли ми з партнером за єдине, а саме за спільне задоволення. Тільки тоді ми піднімаємося до вершини мистецтва пізнання свого тіла і партнера, - пояснює Анна Свіровська.
Саме завдяки пошуку ерогенних зон можна додати пікантності стосункам. Адже цей процес наповнює їх пристрастю. А це і є основний інгредієнт солодкої страви під назвою “секс”.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
вася пупкин
— Дайте нам шесть бананов, — попросили женщины у владельца лавки.
— А что вы будете делать с шестым бананом? — поинтересовался владелец.
— А мы съедим его!