Нові автобуси для «Електротрансу». Чому їх досі не купили

Нові автобуси для «Електротрансу». Чому їх досі не купили
  • Комунальне підприємство хотіло придбати машини від корпорації «Богдан».

  • Переможцем тендеру можуть визнати іншу компанію.

  • Які автобуси вона пропонує?

Комунальне підприємство «Електротранс» запланувало придбання нових автобусів — восьми міських та одного міжміського. Станом на серпень цього року в тендерній документації прописали дві моделі фірми «Богдан». При цьому допускали придбання еквівалента. Директор підприємства Сергій Бобух розповідав тоді журналістам vsim.ua, що бажаним виробником є саме «Богдан», оскільки в разі придбання нові автобуси буде легше обслуговувати. Причиною є те, що в «Електротрансі» вже є машини цього виробника.

Як ми вже писали раніше, очікувана вартість закупівлі нового транспорту складає 29 050 000 гривень. Ця сума включає власне автобуси та супутні витрати, як от відсотки за лізингом, страхування та реєстрацію. Тобто переможець тендеру повинен забезпечити як постачання машин, так і надати послугу лізингу.

Закупівля, яка була оголошена у серпні, не відбулася. Причиною було те, що на неї подався лише один учасник — акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» («Укрексімбанк»). Його пропозиція склала 25 316 223,8 гривні.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up