Зрізали й поїхали: як та навіщо хмельницькі двори звільняють від загороджень (ФОТО, ВІДЕО)

Зрізали й поїхали: як та навіщо хмельницькі двори звільняють від загороджень (ФОТО, ВІДЕО)
  • 450 блоків, шлагбаумів, воріт та парканів будуть демонтовані.

  • Всі вони встановлені самовільно.

  • Ті, хто їх встановлював, можуть отримати штраф.

Найближчим часом з дворів та проїздів Хмельницького приберуть близько 450 самовільно встановлених перешкод для руху — блоків, шлагбаумів, парканів та воріт. Всі вони перешкоджають заїзду спеціального транспорту, наприклад, машин рятувальників та карет «швидкої».

Сьогодні, 22 березня, одну з таких конструкцій демонтували між будинками №1А та №3А на вулиці Свободи. Вона мала вигляд паркану з проходом для пішоходів. Демонтаж виконали працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг. Вони зрізали перешкоду «болгаркою», витративши на це близько 10 хвилин. Побачити це ви можете на відео та фото після тексту статті.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up