На реконструкцію футбольного поля у Хмельницькому додадуть 9,6 мільйона

На реконструкцію футбольного поля у Хмельницькому додадуть 9,6 мільйона
Ілюстративне фото
 • Коли реконструкція починалася її оцінювали у 21,6 мільйона.

 • Зараз об’єкт готовий на половину.

 • Для завершення потрібно ще грошей.

2021 року у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1, що на Спортивній, 17, розпочали реконструкцію футбольного поля. На той час воно перебувало у досить поганому стані. Про це розповідав міський голова Олександр Симчишин. За його словами, там часто травмувалися дорослі та діти.

Тому фактично замість наявного футбольного поля вирішили збудувати нове. В процесі реконструкції хотіли замінити покриття, збільшити трибуни, збільшити ширину та довжину поля. А також облаштувати підпірну стінку та суддівські кімнати, покращити систему зовнішнього освітлення.

— За розмірами це поле буде відповідати стандартам, і трава, яка буде постелена, буде сертифікованою для проведення будь-яких змагань, в тому числі доросла друга ліга чемпіонату України та перша ліга чемпіонату України, тобто по суті там зможе приймати собі ігри й «Поділля», там будуть грати свої ігри всі наші дитячо-юнацькі команди, і там будуть тренуватися учні ДЮСШ №1, — розповідав тоді Олександр Симчишин.

Відео дня

Для пошуку фірми-підрядника, яка б виконала реконструкцію, оголосили тендер. Перемогу здобуло приватне підприємство «Спорт-Прогрес». Сума угоди склала понад 21,6 мільйона гривень. Спершу планувалося, що реконструкцію закінчать до кінця жовтня 2022 року.

Однак згодом терміни виконання кілька разів продовжували. І наразі роботи досі не завершені. Директор ДЮСШ №1 Василь Янків розповів журналісту vsim.ua, що готовність об’єкта складає орієнтовно 50-60 відсотків.

Але для завершення реконструкції потрібно ще майже 9,6 мільйона гривень. Ще майже 363 тисячі витратили на розробку проєкту коригування, авторський та технічний нагляди. Як пояснив Василь Янків, з часу початку робіт зросли ціни, крім того, проєкт змінили. З підрядником вже уклали угоду, яка й передбачає завершення робіт зі згаданою вище сумою фінансування. Офіційно передбачається, що роботи закінчать до кінця року, однак Василь Янків зазначив, що до кінця вересня планують виходити на «майже повну» готовність.

Приватне підприємство «Спорт-Прогрес» зареєстроване у Хмельницькому в серпні 2016 року. Його основним видом діяльності є будівництво інших споруд, статутний капітал складає мільйон гривень. Керівником є Вадим Жвалюк, власником та засновником — Володимир Сампір. Такі дані є в аналітичній системі «YouControl».

Нагадаємо, що реконструкцію спортивного майданчика замовила прикордонна академія. Його мають переобладнати під заняття трьома видами спорту — баскетболом, волейболом та тенісом. Новий майданчик повинен мати штучне покриття. Вартість робіт оцінили у майже 2,4 мільйона гривень. Більше про це можна дізнатися з окремого матеріалу.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (23)
 • Лариса Смакова

  Хто на той футбол ходить і яке місце  займає   наша команда
 • Сергій Васильківський

  Немає слів , коли горить хата  клумбу    не сапають ...
 • Тетяна Лучкова

  А стадіон не почекає? Можливо якусь лікарню відремонтувати, а то кинули їх на знищення або на само заробіток!!
 • Людмила Монько

  А хіба на часі зараз реконструкція футбольного  поля? В нас війна, гинуть люди... Що ви робите?

keyboard_arrow_up