У Хмельницькому спіймали "священика-шахрая"

У Хмельницькому спіймали "священика-шахрая"
  • 43-річний чоловік "заробляв" на життя крадіжками та "освячував" автомобілі.
  • Його розшукували за шахрайство у двох областях. 
  • Затримали чоловіка напередодні в одній із багатоповерхівок міста.

 

У Хмельницькому затримали 43-річного житомирянина, якого розшукували за шахрайство. Чоловік  "заробляв" на життя крадіжками, а ще надавав деякі церковні послуги, наприклад, за певну плату освячував автомобілі. Про це повідомили у ГУ НП Хмельницької області.

Як зазначають, чоловік раніше уже двічі притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та відбував покарання за ґратами. Постійного місця роботи він не мав. 

В Хмельницькому псевдосвященник оселився в одному з підвальних приміщень багатоповерхівки, де його і знайшли поліцейські.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:08 Перехід за кордон — 14 тисяч $: у Хмельницькому затримали організатора схеми photo_camera 10:10 Нові температурні рекорди зафіксували на Хмельниччині 09:07 Кубок Хмельницького з міні-футболу: визначилися учасники 1/4 фіналу 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 8 липня Від читача 09:14 Як відірвати дітей від ґаджетів і подружити з англійською? У Хмельницькому стартував літній мовний табір — участь безоплатна 19:28 На 16 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 8 липня (АДРЕСИ) 18:18 Попереджають про грози і град: на Хмельниччині очікується негода 17:29 Новий потяг Хмельницький — Тернопіль — Львів: ціни та графік 16:33 Хмельницька лікарня отримала статус одного з найкращих інсультних центрів Європи 15:57 До Хмельницького курсуватиме новий модернізований поїзд: як він виглядає 15:13 На Хмельниччині водійка збила дитину — хлопчика госпіталізували 14:39 Четверо лікарів із Хмельницького підробляли довідки для ухилянтів, — СБУ 14:01 Сказав, що доглядає маму — жителя Хмельниччини засудили на 5,5 років за відмову служити 13:18 Госпіталізували 12-річного хлопчика: на Хмельниччині зіткнулись автівки 12:38 100 тисяч $ неіснуючого боргу: у Хмельницькому затримали вимагачів 12:15 Загинув мотоцикліст з Хмельницького: деталі ДТП
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up