“У школах Старокостянтинова мерзнуть діти”. Такі повідомлення з’явилися вчора, 25 листопада, в кількох групах у Facebook. Повідомляють про це стурбовані батьки. Спочатку в групі “Все про Старокостянтинів” мова йде лише про одну школу - №1. Згодом у коментарях під дописом користувачі соцмережі зазначають, що така проблема має місце ще у дитячому садочку “Зайчик” та СЗОШ №2 та № 9.
За словами батьків, діти сидять у верхньому одязі та масово хворіють. У відсутності опалення звинувачують місцеву владу та повідомляють, що у школах не має чим опалювати приміщення. Один із користувачів додає фото вологої тирси та стверджує, що саме її використовують, як паливні матеріали в СЗОШ № 1.
Натомість у відділі освіти журналістів vsim.ua запевнили, що проблема з опаленням є лише в одній школі. Це СЗОШ № 1. Наразі, за словами заступниці керівника відділу освіти Старокостянтинівської міської ради, там тимчасово припинено освітній процес.
Сьогодні у нас не працює одна школа. Це СЗОШ №1. Навчання тимчасово призупинено у зв’язку з неполадками на теплотрасі. Зараз там працює ремонтна бригада. Вони поки прогнозів не дають, коли усунуть поломку. Тому, коли відновиться навчання, ми поки сказати не можемо. Батьки будуть відразу ж повідомленні про те, коли дітей треба привести на навчання. Ймовірно, що втрачені дні будуть відпрацьовувати по суботах, - пояснила заступниця керівника відділу освіти Старокостянтинівської міської ради Олена Лавринюк.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouT
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.