Дівчина вдарила подругу в "Кварталі". Покарали маму

Дівчина вдарила подругу в "Кварталі". Покарали маму
  • Відео на якому видно, як у ТРЦ "Квартал" дівчина б'є по обличчю іншу дівчину з'явилося у мережі інтернет.
  • У поліції влаштували перевірку.

Напередодні в мережі інтернет з'явилося відео на якому видно, як у ТРЦ "Квартал" дівчина вдарила по обличчю іншу дівчину. Зрозуміло, що реакція на такі дії була вкрай негативною. 

Влаштували перевірку інциденту і працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції. Як повідомили правоохоронці, вони відразу встановили осіб інциденту. З дівчиною кривдницею провели відповідну профілактичну роботу. Матір малолітньої притягнено до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства. Всіх причетних осіб встановлено та проведено відповідну роботу.

  • "Працівники поліції звертаються до всіх з проханням не вчиняти самовільні дії щодо учасниць інциденту та в подальшому, якщо стаєте свідком таких подій відразу інформувати працівників ювенальної превенції м. Хмельницького", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Хмельниччині чоловік на автобусній зупинці накинувся з ножем на колишню дружину 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:07 Тепла очікувати не варто: якою буде погода у Хмельницькому наступного тижня 17:09 «На щиті» повертається захисник з Хмельниччини Валерій Пирожок 16:10 У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський Конгрес сімей Римо-Католицької Церкви присвячений Дню матері 15:12 Де у Хмельницькому не буде світла 12-16 травня (АДРЕСИ) Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up