Хмельницький та Давидківці готові об’єднатися в територіальну громаду

Хмельницький та Давидківці готові об’єднатися в територіальну громаду
  • У Давидківцях ідею підтримують.

  • У Хмельницькій міськраді кажуть, що утворення ОТГ, — добре і для села, і для міста.

  • Однак і ризиків при цьому не виключають.

Депутати Хмельницької міської ради вирішуватимуть, чи об’єднуватися обласному центру з селом Давидківці в об’єднану територіальну громаду. Такий проект рішення з’явився на сайті міськради. Документ має назву «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад». Він передбачає надання згоди на створення міської ОТГ з центром у Хмельницькому. Крім того, згідно з проектом, міський голова Олександр Симчишин має звернутися до сільського голови Давидківців Олександра Ланкевича з пропозицією створити ОТГ.

Ми вирішили дізнатися про деталі ймовірного об’єднання, перспективи долучення інших населених пунктів, вигоди та ризики для Хмельницького та Давидківців. Про все це ми запитали у секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака.

Чи можуть до нової ОТГ долучитися інші населені пункти?

За даними карти децентралізації, поряд із Хмельницьким є населені пункти, які ще не входять до складу жодної ОТГ. Окрім Давидківців, найближчими є Копистин, Богданівці, Івашківці, Колибань та Шумівці.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up