На щорічному конкурсі майстри повинні були створити фантазійний образ Снігової королеви за напрямом "хіппі" та "бохо". Кожен з винахідливістю підійшов до поставленого завдання, а від деяких моделей не можна було відірвати погляду.
Перукарі-початківці мали створити авторський образ, у якому б гармонійно поєднувалась зачіска, макіяж, костюм, аксесуари і тип моделі. Конкурсантам надавалась повна свобода творчості та можливість втілити в образ своє індивідуальне бачення та майстерність.
- Ми вже втретє проводимо цей конкурс. Це відбірковий тур до фіналу, який буде проходити у Києві 7 грудня. Туди з'їдеться більше 20 міст. Протягом двох років ми відправляли учасниць, але результату, на жаль, не було. Сподіваємось, що цього року фінал буде для нас успішним, - розповідає організатор конкурсу у Хмельницькому Сергій Рубан.
Сьогодні, 21 листопада, 18 майстрів змогли продемонструвати свої образи у стилі "хіппі" та "бохо" на публіку. На створення образу перукарі витратили 2,5 години. Учасників нагородили дипломами у трьох номінаціях "Міс креативність", "Міс елегантність" та "Міс сучасність". Також обирали перше, друге та трєте місце. Представляти Хмельницький на конкурсі у Києві поїде перукарка Інна Ділоянц.
- На підготовку образу я витратила приблизно тиждень. Образ вийшов таки спонтанний, тому що в останні хвилини в мене виникло декілька ідей. В Києві буду показувати цей же образ, але планую додати декілька деталей ще. В цьому образі я вклала все, що могла, від хіппі - це люди свободи і сонця, які люблять яскраві фарби, - розповідає майстриня.
У відбірковому турі боролись 18 учасниць
Більшість моделей мали розпущене волосся, а дехто і кольорове
На деяких моделях втілили романтичні образи
Моделям не лише зробили зачіски, але і вдягнули у стилі хіппі
Конкурсантів судило професійне журіВсі перукарям-початківцям вручили дипломи
Найкреативнішим став "кольоровий" образ Снігової королеви
Титул Міс елегантність виборола перукарка Олена Шевчук
Образ "Міс сучасність" створила майстриня Анна Тараненко
Перукарка Анжела Поплавська зайняла 3-тє місце
Друге місце посіла перукар-початківець Катерина Щербак
Переможцем конкурсу "Снігова королева-2016" стала Інна Ділоянц
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
не Щербак , а Щерба !!