Сесія Хмельницької облради: які рішення приймали (ФОТО, ВІДЕО)

Сесія Хмельницької облради: які рішення приймали (ФОТО, ВІДЕО)

#пресслужба

  • Депутати зібралися сьогодні, 28 червня.

  • Дізнавайтеся про найцікавіші рішення.

У Хмельницькому сьогодні, 28 червня, відбулася чергова сесія обласної ради. Для розгляду питань порядку денного депутати зібралися у залі Будинку рад. Очолювала засідання голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Традиційно сесії розпочалася з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні. Далі перейшли безпосередньо до питань. Попередньо на пленарне засідання їх винесли 25, після початку частину виключили.

Серед найбільш цікавих рішень депутатів цього дня є такі:

Нагадаємо, що попередня сесія Хмельницької обласної ради відбулася 4 квітня. Тоді вона була позачерговою — її скликання відбулося через події у соборі на Володимирській. Там, нагадаємо, священнослужитель побив військового. Про рішення сесії ви можете дізнатися за посиланням.

Читайте також:

Коментарі (7)
  • Віктор Кравчук

    Хмельницьке  злочине зборище туніядців
  • Читач35

    І ракетних ударів вони не бояться, бо кацапи знають, що від них більше шкоди.
  • Света Лукомскай

    Все вірно,треба вчасно зупинитися,а то буде як в Тернопіллі😂😂😂
  • Олекса Шумейко

    Для цих війни не існує. Ні одного питання по війні.

keyboard_arrow_up