Корені Проскурівської сягають далеко в минуле.  У будинках, що розташовані на цій вулиці, жили й вели бізнес заможні та почесні люди.  Перевірте, що ви знаєте про будівлі на одній з популярних вулиць Хмельницького. Проходьте тест і діліться результатами. 

Як виглядав робочий день на “тучі” в 90-х і як тоді святкували день міста?  Зібрали 6 відео, на яких збереглися ексклюзивні кадри Хмельницького. На них можна знайти себе, рідних чи знайомих.  Переглядайте й згадуйте, якою раніше була атмосфера в місті. 

Підготували для вас тест зі старими світлинами міста.  Більшість з них зроблені в 50-70-х роках минулого століття.  Вгадуйте, де вони створені й діліться результатами.  

Старі будинки, ресторани, кафе чи кінотеатри. У Хмельницькому є чимало будівель або закладів, які знесли чи наділили іншою долею. Чи впізнаєте місце розташування закладів або назву будинків за фото? Перевірте це за допомогою тесту від vsim.ua.

Сьогодні, 18 травня, в Україні та світі згадують депортацію кримських татар. Проходьте наш тест та перевіряйте свої знання з історії Криму.

Перші тролейбуси виїхали на вулиці міста у грудні 1970 року. До послуг хмельничан був порівняно невеликий маршрут від «Катіону» до залізничного вокзалу. Розповідаємо, як змінювалася мережа, та показуємо на картах.

Історія хмельницької інфекційної лікарні налічує більше сотні років. Свого часу там були бараки для ізоляції людей й “льодовники” для зберігання тіл померлих.  Дивіться й дізнавайтеся історію хмельницької “інфекційки”.

Щороку 9 травня в місті традиційно влаштовують заходи на честь Дня перемоги. Як це було в Хмельницькому десятки років тому?  Підготували для вас унікальні світлини 1983-1985 років.

Минає 76 років з дня капітуляції нацистської Німеччини. Війна принесла Проскурову жертви та руйнування, як і всій Україні. Що ви знаєте про цей період в історії міста?

Чимало закладів у Хмельницькому припинили свою роботу, а замість них зросли хмарочоси чи торгові центри. Одним із їхнього ряду був ресторан “Турист” на перехресті Старокостянтинівського шосе і Зарічанської. Що відомо про заклад і чим він приваблював багатьох хмельничан?

keyboard_arrow_up