Пиріжки з магазину “Вінницький” - легенда хмельницького фастфуду. Їх купував чи не кожен, хто колись опинявся “біля кругу на Виставці”. Чому вони стали такими популярними, який асортимент пропонують зараз й за скільки продають?

Зібрали підбірку фото з минулого Хмельницького. Чи вгадаєте ви місця та будинки? Всі світлини зроблені у період 50-90-х років минулого століття. 

Чим дивували на День міста в минулі роки? Дивіться сучасні й архівні фото.

Кафе “Мрія”, ресторан “Турист”, славнозвісна “Україна”. Ці заклади багатьом хмельничанам знайомі з дитинства та юнацьких років. Якими вони були та що з ними сталося зараз?

Пропонують на приватизацію колишнє приміщення музичного училища імені Заремби. Продаж має відбутися через аукціон.

Чергове перейменування чекає на вулиці міста. Цього разу нові назви отримають 20 вулиць та провулків у різних мікрорайонах.

У 1990 році середньомісячна заробітна плата мешканців Хмельниччини становила трохи більш як 1 долар, а у 2020 - 366 доларів.  Дізнавайтеся, що та як змінилося в області за останні 30 років. Підготували дані в графіці.

“Ситий Будяк”, кафе “Тріумф”, Львівська майстерня шоколаду. Ці заклади хмельничани можуть згадувати з ностальгією. Однак навряд чи колись вони відвідають їх ще раз.

Як виглядав робочий день на “тучі” в 90-х і як тоді святкували день міста?  Зібрали 6 відео, на яких збереглися ексклюзивні кадри Хмельницького. На них можна знайти себе, рідних чи знайомих.  Переглядайте й згадуйте, якою раніше була атмосфера в місті. 

Проходьте наш тест та дізнавайтеся більше про історичних постатей міста.

keyboard_arrow_up