Вулиця Проскурівська, яка серед містян відома як “стометрівка” славиться своєю довгою історією Саме тут з’явились перші стоматологи, перукарі та аптекарі Проскурова Як змінилась вулиця за сотню років - читайте у статті.

Із 1880-х років ця будівля прикрашає вулицю Проскурівську. Які таємниці приховують стіни сучасного театру ляльок? Складайте пазл і занурюйтесь в історію.

26-27 вересня Хмельницький святкуватиме свій день народження День Міста хмельничани почали святкувати ще у 80-х роках Як відзначали цей день двадцять років тому, читайте далі у статті

Більше сотні років тому в місті було найбільше готелів у Подільській губернії.  Будівлі найпрестижніших височать у Хмельницькому й досі.  Якими і де були готелі в Проскурові, читайте далі.

У грудні 1991 року українці підтримали Акт проголошення незалежності України. Тільки після цього Україну почали визнавати інші держави. Розповідаємо, що відбувалося у Хмельницькому у той період.

Перша поліція з’явилася в Проскурові більше двохсот років тому. Тоді полісменів називали городовими. Як виглядали і працювали перші копи в місті, читайте далі. 

Відомий усім ручний візок був невід’ємною частиною у веденні роздрібної торгівлі. Популярністю користувався цей винахід й в Хмельницькому. Хто і як вигадав “кравчучку”?

Жахлива аварія, автомобільні черги і будівництво моста. Дізнавайтеся історію Кам’янецького переїзду і складайте пазл зі старого фото.

Залізничний вокзал у Проскурові збудували на межі 1860-х та 1870-х років. Після відкриття він став приваблювати міщан та інтелігенцію, які проводили там свій вільний час.

Історія обласної філармонії налічує 82 роки. У середині 60-років приміщення побудували на розі Кам’янецької і Гагаріна. Дізнавайтеся про заклад та складайте пазл зі старого фото.

keyboard_arrow_up