Залізничний вокзал у Проскурові збудували на межі 1860-х та 1870-х років. Після відкриття він став приваблювати міщан та інтелігенцію, які проводили там свій вільний час.

Історія обласної філармонії налічує 82 роки. У середині 60-років приміщення побудували на розі Кам’янецької і Гагаріна. Дізнавайтеся про заклад та складайте пазл зі старого фото.

Корені Проскурівської сягають далеко в минуле. У будинках, що розташовані на цій вулиці, жили й вели бізнес заможні та почесні люди. А їхні стіни стали свідками як важливих й світлих, так і моторошних подій.

Вулиця, яку хочуть перейменувати, розташована у Книжківцях. Свою назву вона отримала 1981 року, і змін відтоді не було. Тепер у міськраді хочуть її перейменувати.

Костел з’явився на місці Плоскирівського замку. Спершу він був дерев’яним, але згодом його перебудували. Дізнавайтеся історію споруди та складайте пазл зі старого фото.

У грудні 1991 року українці підтримали Акт проголошення незалежності України. Тільки після цього Україну почали визнавати інші держави. Розповідаємо, що відбувалося у Хмельницькому у той період.

Кладовище розташоване біля Кам’янецького переїзду. Людей там вже не ховають.

Сьогодні, 18 травня, в Україні та світі згадують депортацію кримських татар. Проходьте наш тест та перевіряйте свої знання з історії Криму.

На окраїні Хмельницького розташований мікрорайон, який колись був селом. Та й зараз він мало схожий на місто. Переглядайте фоторепортаж із мікрорайону та дізнавайтеся його історію.

Юні дівчата виносили з-під носа у німців друкарські елементи. На саморобному верстаті вони друкували патріотичні та важливі стратегічні листівки.  Друкарська машинка врятувала сотні молодих життів.  Про “чудо техніки” розповіли в музеї історії міста Хмельницького.

keyboard_arrow_up