Після більш як 30-річного існування невизнана держава на Південному Кавказі ліквідується. Таким чином Азербайджан після двох війн відновлює свою територію у міжнародно визнаних кордонах. Дізнавайтеся передісторію конфлікту та як усе це пов’язано з Україною загалом та Хмельниччиною зокрема.

Будівлю з вежею на Подільській збудували як пожежне депо. Коли потреба в ньому відпала, переобладнали в кінотеатр. Зараз фільмів там не показують і поки що не планують. Яким може бути план порятунку закладу?

У якій школі учні заховали послання та хто був першим директором? Проходьте тест, щоб дізнатися, що ви знаєте про навчальні заклади Хмельницького.

Що було на місці «Кондфілу» до заснування фабрики? Чому на початку 1990-х директор не хотів відправляти солодощі за кордон? Яке відношення до фабрики має секс-скандал з американським президентом? Про це та інше дізнавайтеся у нашому матеріалі.

Наприкінці XIX та на початку XX в Україні масово з’являлися трамваї. Зробити такий і в Проскурові хотів місцевий купець. Де мали їздити трамваї та чому план не втілили в життя? Дізнавайтеся у нашому матеріалі.

Підготували для вас новий тест. Діліться результатами в коментарях.

У їхніх стінах - відголос минулого.  Їхні фасади - це історія. Що ви знаєте про старі будинки в Хмельницькому? Проходьте тест і діліться результатами. 

У неділю, 30 липня, в місті проведуть екскурсію. Вона відбуватиметься за новим маршрутом. Дізнавайтеся, як записатися.

Зібрали 5 відео, на яких збереглися кадри Хмельницького у минулому. Переглядайте й згадуйте, якою раніше була атмосфера в місті. 

Відкриття першого “вишу” чи торговельного центру. Перший тролейбусний рух і будівництво хмарочоса. Вгадайте факти з історії Хмельницького за допомогою тесту. Результатами діліться в коментарях.

keyboard_arrow_up