“Розмір не має значення”: Марина Бех-Романчук поділилася відвертими історіями

“Розмір не має значення”:  Марина Бех-Романчук поділилася відвертими історіями
Скрін з відео програми
  • Відома спортсменка з Хмельницького вкотре потрапила на відверте інтерв’ю.
  • Цього разу її запитали про стосунки з чоловіком, думки під час сексу та улюблені “матюки”.

24-річна Марина Бех-Романчук відома спортсменка і в Україні, і за її межами. Дівчина спеціалізується у стрибках в довжину, а також є призеркою чемпіонатів світу та Європи. А цього року вона вже двічі встановлювала нові рекорди сезону і здобувала “золото” на престижних міжнародних змаганнях в Німеччині та Польщі. 

Легкоатлетку не раз запрошували стати гостею різних Youtube-каналів. Зокрема, під час інтерв’ю в програмі “У формі #зірки” Марина розповіла про стосунки із свекрухою та деякі подробиці з особистого життя. 

Та цього разу запитання до відомої легкоатлетки стали відвертіші й “спекотніші”. Ставили їх ведучі “Отдушивдушу”. Суть програми в її гострих, прямих, а іноді й дурнуватих запитаннях. Гостями в ній стають спортсмени та зірки шоу-бізнесу. Так, цього разу ведучі “взялися допитати” Марину Бех-Романчук. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up