17-річний хлопець, який вбив бабусю та підпалив будинок з тілом, може сісти на 15 років

17-річний хлопець, який вбив бабусю та підпалив будинок з тілом, може сісти на 15 років
  • Онук увірвався до будинку своєї бабусі та напав на неї. 
  • Каменем він забив жінку до смерті та забрав усі її заощадження. 
  • Аби "замести" сліди він підпалив будинок разом з тілом. 
  • Тепер нападнику загрожує до 15 років в'язниці. 

Ще у жовтні минулого року 17-річний хлопець вирішив обікрасти двоюрідну бабусю. Для цього він поїхав у село Судилків, що у Шепетівському районі. Юнак знав, що жінка носить всі заощадження при собі під одягом. Тому як тільки потрапив у будинок, почав бити стареньку. Удари наносив великим каменем, який загорнув у поліетиленові пакети. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області. 

Коли 76-річна жінка впала від ударів на підлогу, хлопець вирвав з-під одягу згорток, де було 20 тисяч гривень та 5 тисяч російських рублів. Коли зрозумів, що бабуся його впізнала та почала кричати, вирішив її вбити. Тому наніс їй ще декілька ударів по голові, від яких потерпіла померла на місці злочину. 

Аби уникнути покарання та заховати сліди вбивства, онук підпалив будинок разом з тілом. При цьому двері помешкання закрив на замки, щоб ніхто з сусідів не зміг потрапити до будинку. Слідчі, які розслідували вбивство, з'ясували, що напередодні хлопець напав на свого ровесника. Він пригрозив йому ножем і забрав мобільний телефон. 

Відео дня

Поліція відкрила за даним фактом кримінальні провадження за ч. ч. 1, 4 ст. 187 (розбій, у тому числі поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), п. п. 6, 9 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливою метою та з метою приховування іншого злочину), ч. 2 ст. 194 (умисне знищення чужого майна шляхом підпалу) КК України.Обвинувальний акт вже направили на розгляд до суду. Юнаку загрожує до 15 років позбавлення волі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Александр Александров
    задолжал, наерное, кому-то, раз так резко подался во все тяжкие
  • Роман Гулевский
    Не може сісти а треба щоб сів обов'язково
    Сергей Попович reply Роман Гулевский
    Повинен не просто сісти, а сісти так щоб там і залишитись бо це не просто вбивство, а вбивство із особливою жорстокістю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:02 Захисник, колекціонер та друг: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Теревегою 14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК) 18:08 Переховувався два роки за кордоном: підозрюваного з Хмельниччини затримали в Німеччині 17:39 96 медиків з Хмельниччини загинуло від початку повномасштабної війни. Їх вшанували 17:07 Суд заблокував відкликання чотирьох «Слуг народу» з Кам’янця: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up