Початок концерту о 18:30. Ціна квитка: 30-50 гривень.
— У нашій першій пісні йдеться про Боже диво, - розповідає керівнику ансамблю «Божичі» Ілля Фетисов. - З цієї пісні виникла ідея присвятити назву Боговi. Спочатку хотіли назвати «Божиї» — Божиї люди. Але через нечітке закінчення зійшлися на «Божичах».
- Успіх «Божичів» — це результат нашої свідомої недіяльності, - каже Ілля Фетисов. – Ми нічого і ніколи не робили для того, щоб бути відомими. Якщо так робитимемо, то зникнемо з фольклорного простору. У нас є смішний такий девіз — «Божичі» скромні та геніальні. Несумісні речі, але вони існують. У нас справді скромний колектив. Але хтось іноді вважає нас геніальними, хоча це може бути й не так. Ми не прагнемо стати відомими. Ми просто так живемо.
Хрещеною мамою «Божичів» вважають професора кафедри музичного фольклору Національної музичної академії України імені Чайковського Олену Мурзину, за святковим різдвяним столом якої у 1999 році виникла ідея створення ансамблю.
До складу «Божичів» входять шість учасників. Ансамбль репрезентує вокальну та інструментальну сільську музику, народні танці Подніпров'я України, насамперед Лівобережжя.
Фольклорний ансамбль «Божичі» зумів привернути до себе увагу найрізноманітніших груп інтелектуального впливу — вiд театру до і шоу-бізнесу. У першому випадку славу йому принесла вистава «У пошуках втраченого часу... Життя», у другому — плідна співпраця з Олегом Скрипкою, завдяки якому у 2004 році «Божичi» випустили дебютний диск «Котилася, ой ясна зоря з неба». На даний час вийшло вже шість альбомів ансамблю.
Репертуар «Божичів» його учасники записують власноруч у фольклорних експедиціях, яких вони здійснили вже дуже багато.
«Божичі» - учасники численних фестивалів в Україні та за кордоном. Вони зняли перший в Україні кліп на народну пісню у автентичному звучанні «Да просив мене Герасим».
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.