Куди піти у вихідні 23-24 лютого. ВСІМ рекомендує

Куди піти у вихідні 23-24 лютого. ВСІМ рекомендує
  • Цими вихідними на хмельничан чекають цікаві майстер-класи, захоплюючі вистави та багато інших заходів. 
  • Про них детальніше у підбірці від vsim.ua. 

23 лютого (субота)

10:00 - Тренінг «Профілактика емоційного вигорання» на Подільській, 124. Вхід: 800 гривень. 

Тема синдрому емоційного вигоряння (скорочено СЕВ) є актуальною для багатьох фахівців, особливо тих, які працюють з людьми – психологів, педагогів, соціальних працівників, менеджерів, лікарів та інших. Під час тренінгу ви знайомитесь з теоретичними основами СЕВ та більша частина зустрічі присвячена власному відновленню

10:30 - Дитяча вистава «Бебі-бум» у театрі ляльок "Дивень". Вхід: 40 гривень. 

Відео дня

Театр ляльок підготував нову виставу - «Бебі-бум» для наймолодших хмельничан. 

11:00 - Фінансова гра "Правила Грошей" у "АСТАР" на Героїв Майдану, 38. Вхід: 180 гривень. 

Ваша дитина навчиться:
- правильно поводитись з коштами;
- ефективно вкладати інвестиції;
- правильно витрачати зароблене;
- зрозуміє економічні закони.

12:00 - Динамічна медитація Ошо у Подільському тренінговому центрі на Соборній, 1. Вхід: 150 гривень. 

Динамічна медитація Ошо – це набір вправ створених насамперед для пізнання самого себе. Одночасно медитація дає можливість:
- усвідомити, прийняти і проявити різні людські емоції, як наслідок, емоційна стабільність;
- здійснити профілактику хвороб, які з'являються в результаті подавлення емоцій (серцево-судинні захворювання, хвороб травної, нервової системи);
- відчути тотальне розслаблення душі і тіла;
- вільно проявити себе справжнього;
- увійти в стан тут і зараз.

12:00 - Дитяча вистава "Карлсон, котрий живе на сцені" у театрі ляльок "Дивень". Вхід: 25-30 гривень.

Карлсона, котрий живе на даху, створила шведська письменниця Астрід Ліндгрен. А того Карлсона, котрий живе на сцені, покажуть у ляльковоу театрі "Дивень".

14:00 - Несерйозні бесіди "Про Історичні твори» у книгарні "Є". Вхід вільний. 

Цієї суботи Книгарня «Є» відкриє свої двері для поціновувачів художньої літератури наісторичні теми. Навіщо потрібна така література? Чому деякі автори при створенні своїх сюжетних подій звертаються до справжньої історії? От саме про це НеСерйозно говоритимуть. «Таємниця козацької шаблі», «Сторожова застава» та багато іншої дитячої літератури, яку випрочитали в школі або ж самостійно чекають дискусії. 

14:00 - Психологічна гра "Ladys cash flow" на Гагаріна, 5. Вхід: 350 гривень. 

Гра - дзеркало ваших стосунків із грошима, можливостями і самореалізацією в житті. 
Гра дає відповідь: 
- як використовувати можливості в житті на 100%;
- як покращити стосунки з грошима;
- як заробляти гроші по-жіночому;
- які ваші звички гальмують вас у вашому розвитку й на що потрібно звернути увагу у ваших стосунках з близькими людьми;
- також проаналізувати цілі й зрозуміти шлях реалізації. 

15:00 - Знайомство з Ребефінгом/Rebirthing у Подільському тренінговому центрі на Соборній, 1. Вхід: 250 гривень. 

Запрошують познайомитись із методом Ребефінг. Метод заслуговує уваги, оскільки:
1. Дає сильний терапевтичний ефект. Працює з глибокими несвідомими причинами тих, чи інших життєвих проблем.
2. Відкриває внутрішні ресурси людини на дії, реалізацію наявних знань та на готовність сприймати справді актуальну інформацію. Дає можливість зрозуміти, як поступити в тій, чи іншій ситуації так щоб був реальний-позитивний результат.
3. Має широкий спектр застосування від пізнання глибин своєї природи до зцілення тілесних хвороб (психосоматика).
4. Придатний до використання вдома без походів до психолога і розповідей подробиць інтимного життя.
5. Абсолютно природній та не належить до жодних релігій і філософських учень. Не потрібно ніяких посвят, клятв і т.п. На заході є змога спробувати метод на практиці і отримати результат. 

18:00 - Унікальна подія «IN Malevich CUBE» у Хмельницькому обласному художньому музеї. 

Спеціальний музично-інсталяційний простір відкриється для подолян та гостей 23 лютого у Хмельницькому обласному художньому музеї. З нагоди 140-річчя класика авангарду та батька мистецької течії супрематизму Казимира Малевича у музеї відбуватиметься унікальна подія «IN Malevich CUBE». В програмі арт-події: відкриття інсталяції та ді-джейський сет, натхненний творчістю геніального митця. 

18:00 - Творча зустріч із найшвидшим піаністом світу Любомиром Мельником у книгарні "Є". Вхід вільний. 

Ще на початку 80-их піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом. Маестро здатний грати 19,5 нот у секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. 

19:00 - Концерт оркестру Lords of the Sound у театрі Старицького. Вхід: 140-460 гривень. 

Симфонічний оркестр Lords of the Sound за участю хору виконає музику із дивовижного світу фентезі, об’єднаних під однією тематичною назвою "Music is Coming". 

24 лютого (неділя)

12:00 - Психологічна гра "Ladys cash online" на Гагаріна, 5. Вхід: 450 гривень. 

Гра - дзеркало ваших стосунків із грошима, можливостями і самореалізацією в житті. 
Гра дає відповідь: 
- як використовувати можливості в житті на 100%;
- як покращити стосунки з грошима;
- як заробляти гроші по-жіночому;
- які ваші звички гальмують вас у вашому розвитку й на що потрібно звернути увагу у ваших стосунках з близькими людьми;
- також проаналізувати цілі й зрозуміти шлях реалізації. 

12:00 - Казка "Снігова королева" у театрі Старицького. Вхід: 50 гривень.

Це розповідь про довгу і пригодницьку подорож маленької, але дуже сміливої дівчинки Герди, яка хоче знайти і звільнити свого друга Кая з крижаного полону злої чарівниці Снігової Королеви, яка перетворила добре і чуйне серце Кая в осколок крижинки. Під час пошуків свого улюбленого друга, маленька Герда потрапляє в замок до підступного Короля, знайомиться з маленькою розбійницею — грубою і страшною дівчинкою. На своєму шляху до Снігової Королеви, Герда, долаючи складні перешкоди, все ж знаходить у собі сили вступити у вирішальну битву зі Сніговою Королевою

12:00 - Дитяча вистава "Бабуся та Ведмідь" у театрі ляльок "Дивень". Вхід: 25-30 гривень. 

В однієї веселої Бабусі було все: і песик, і каченята і маленька хатинка у селі, і, навіть – горщик із запашним медом… Та не було в старенької свого Ведмедя… Одного разу пішла Бабуся до лісу пасти каченят, та й заснула… 

14:00 - Workshop для дітей: майстер-класи на вибір на проспекті Миру, 63А. 

Підготували 3 майстер-класи на вибір: розпис імбирних пряників, розпис горщика для кактуса, створення дизайнерських торбинок. Розвиватимуть творчі здібності та фантазію. Також будуть грати в економічну гру «Правила грошей» - учитимуться поводитись із грошима змалечку.

14:00 - English Movie Club: "Philadelphia" у Хмельницькій обласнй бібліотеці. Вхід: за читацьким квитком. 

Welcome to English Movie Club on Sundays! If you want to warm up in the cold winter days, watch an interesting movie with English subtitles, and more improve your language skills, please come! "Philadelphia" with Tom Hanks and Denzel Washington. When a man with HIV is fired by his law firm because of his condition, he hires a homophobic small time lawyer as the only willing advocate for a wrongful dismissal suit. The entrance is free with a reader's ticket.

14:00 - Семінар "Як знайти свою ідеальну роботу" на проспекті Миру, 63А. Вхід вільний. 

Усі ми мріємо про ідеальну роботу. Ту, яка буде приносити радість та задоволення, яка допоможе Вам самореалізовуватись та розкрити власний потенціал. Та як знайти таку роботу? Відповідь на це питання ви зможете отримати на безкоштовному семінарі від Family Club.

15:00 - Мотиваційний майстер-клас Маши Єфросиніної "Успіх в помилках" в торгово-промисловій палаті. Вхід: 360-700 гривень.

Майстер-клас триватиме 3 години. Це найновіший майстер-клас від Маши Єфросиніної. Організатори обіцяють, що буде дуже потужно. 

19:00 - Концерт Любомира Мельника у Хмельницькій обласній філармонії. Вхід: 150-360 гривень. 

Найшвидший у світі піаніст та композитор українського походження - Любомир Мельник уперше в Хмельницькому в рамках світового туру до 70-річчя піаніста. 

19:00 - Вистава комедії "Божевільна ніч, або №13" у театрі Старицького. Вхід: 60-100 гривень. 

Це комедія наших днів у двох діях. Здавалося б, цілком безневинна інтрижка помічника прем'єр-міністра і секретарки боса весь час загрожує перерости в скандал і, може, навіть у вбивство. Найважливіше тепер не допустити, аби про це хтось дізнався. Тому справиться з цим лише той, хто найшвидше знаходить правильні рішення і вміє викручуватися з будь-якої ситуації. Ця роль випала Джорджу Пігдену, що стало несподіванкою і для нього, і для всіх інших. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:14 Де у Хмельницькому вимикатимуть світло наступного тижня (АДРЕСИ) 18:25 План сталої мобільності для Хмельницького. Коли його почнуть розробляти? 17:13 «Вікі любить пам’ятки»: два фото хмельничан потрапили у десятку найкращих photo_camera 16:25 «В туалет – у ліс»: коли облаштують кінцеву зупинку біля «Трьох ведмедів» photo_camera Від читача 13:21 Профілактична гігієна від народження: Значення та Практичні Підходи 15:20 Загинув військовий з Хмельниччини Вадим Тичінський 14:36 Закупівля 42 тролейбусів для Хмельницького. Що відомо зараз? 13:15 Історія «Юності» на Староміській: від студентської практики до торгового центру photo_camera 12:11 Хмельницький в Instagram: підбірка фото за тиждень photo_camera 11:08 Укриття у хмельницьких школах і садочках планують завершити до кінця року photo_camera 10:23 На Дністрі надзвичайники врятували жінок, які плавали на байдарках photo_camera 09:07 У Хмельницькому відключатимуть газ: список адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up