У Хмельницькому на місяць оселилися кролики різних порід.
Близько 30 видів від маленького до великого можна буде не тільки подивитися, але і погодувати, погладити.
Пропонуємо переглянути фотографії цих милих тваринок для гарного настрою.
Короткий інструктаж, дезінфекція рук і вперед! На виставці вухастих і пухнастих можна не тільки подивитися на тваринок, а навіть погратися з ними. Кролика можна задобрити, запропонувавши йому солодку морквину. Ласощі можна придбати на місці. Окрім кролів на виставці є морські свинки, єноти і папуга.
Деякі кролики, коли підходиш до клітки, стають на задні лапки. Таким чином вони оглядаються, вивчають щось нове навколо себе.
Відео дня
Дивлячись на те, як стоять їхні вуха, можна розрізнити цікавість чотирилапого. Наприклад, розслаблений він або у напрузі. А як кумедно вони виставляють лапки, коли лежать. Особливо розчулює кролик під час вмивання. За ними просто варто деякий час поспостерігати.
виставки "Братик Кролик"' data-src="https://img.20minut.ua/uploads/ckeditor/0008/99/5eed6327f802454f2089a1a4b3c1834368af36cf.jpeg?hash=2018-02-02-16-57-57">Кастор Рекс або “король бобрів” Ця порода виведена 1919 року у Франції.
Левоголові кролики відносно нещодавно виведена порода. Її офіційно визнали в 2002 році. Ці тварини відрізняються від свої родичів маленькими вушками і пухнастими щічками та шиєю.
Кольорові карлики родом із Голландії. Це активна і допитлива порода.
Справжні королі. Як тільки не називають цих пухнастих звірків: сріблястий, Радянська срібло, срібний. Вага кролика цієї породи може досягнути 6 кілограмів.
Для представників каліфорнійської породи характерне особливий колір шерсті. Це і відрізняє їх від кролів інших порід. Носики і хвостики у них завжди чорні.
На виставці також є кілька маленьких і дуже смішних з великими хвостиками гризунів. Це - шиншили. Вони часто ховаються у своїх дерев’яних будиночках, але якщо виходять, спостерігати одне задоволення.
Скіні - це лиса морська свинка. Ця малесенька тваринка дуже схожа на бегемотика.
Новозеландський червоний кролик. Порода виведена в США.
Цей чорнявий красень - Бельгійський велетень. Немає достовірних даних про виникнення цієї породи.
Новозеландський білий кролик.
А за всіма гостями виставки наглядає папуга.
Кролики великі ненажери, тому сіно і корм є у кожного і у великій кількості.
Витягнуті задні лапи свідчать про те, що кролик відчуває себе в безпеці.
Чотирилапих можна гладити, але вкрай небезпечно тримати тваринку в руках. Вона може несподівано випасти. А при падінні з висоти зросту людини вони досить часто отримують травми, несумісні з життям. Тому усім бажаючим слід бути дуже обережними.
Виставка вухастих-пухнастих у Хмельницькому працюватиме по 18 березня у ТЦ "Магніт", що на Кам'янецькій, 21.
Відвідати виставку можна з 10:00 до 19:00. Працюватимуть без перерв і вихідних.
Вхід для дорослих - 50 гривень, для дітей - 40 гривень.