Хмельничанки можуть: 7 мотивуючих історій про жінок

Хмельничанки можуть: 7 мотивуючих історій про жінок
  • На нашому сайті ви завжди можете прочитати про незвичайних жінок.

  • Вони працюють та досягають успіху.

  • Читайте цікаві історії, які ми розповідали протягом року.

Працюють на «чоловічих» роботах, лікують людей, долають смертельні хвороби та досягають успіху — все це про хмельничанок. На нашому сайті ми регулярно публікуємо захопливі історії жінок. Сьогодні, 8 березня, у Міжнародний жіночий день пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими статтями про хмельничанок, які були опубліковані на нашому сайті протягом останнього року.

15 річна дівчина — футзальний арбітр

Каріна Лучковська обрала собі нетипове як для жінок заняття — футзальне суддівство. Її історія незвичайна ще й тим, що дівчині лише 15 років. В інтерв’ю журналістам vsim.ua вона розповіла, що інтерес до футзалу вона перейняла у батька. В дитинстві відвідувала матчі, а в 13 років вирішила й своє життя пов’язати з цим видом спорту. Спершу хотіла грати, а потім бути арбітром.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up