"Потрібно виходити за рамки кабінетного мислення, спілкуватись з людьми, щоб розуміти їхні проблеми" - Віолета Лабазюк (пресслужба Хмельницької обласної ради)

"Потрібно виходити за рамки кабінетного мислення, спілкуватись з людьми, щоб розуміти їхні проблеми" - Віолета Лабазюк (пресслужба Хмельницької обласної ради)
  • Вперше в історії Хмельниччини обласну раду очолила жінка.

  • Віолета Лабазюк розповіла про свою роботу, сімейне життя, благодійність та плани на майбутнє.

У світі зростає тенденція до гендерної справедливості. Жінки впевнено демонструють свої успіхи в різних сферах діяльності — від бізнесу до великої політики. В Україні також помітні зрушення. Парламент IX скликання став рекордсменом за кількістю жінок-депутатів: зараз в Раді працюють 87 жінок, що становить 20,6% депутатського корпусу. Активними є жіночі громади й рухи в регіонах.

Прикладом молодої успішної жінки-керівника можна назвати 34-річну Віолету Лабазюк, яка вперше в історії Хмельниччини очолила обласну раду. Вона з юних літ займається громадською діяльністю, благодійністю, була обрана депутатом від партії «За майбутнє». А з грудня 2020 року її обрали головою обласної ради.

Крім того, Віолета є дружиною, мамою двох донечок. Вона змогла гармонійно поєднати професійну кар’єру та родину. Каже, що ніякого секрету в цьому насправді немає — просто потрібно бути до кінця відданою своїй справі й раціонально використовувати час.

Як їй вдається все встигати? З чого вона почала роботу в обласній раді та які має плани? Як вона протидіє сексизму? Про це та інше Віолета Лабазюк розповіла в інтерв’ю газеті «Факти». Читайте цей матеріал за посиланням.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up