У Хмельницькому жінкам-переселенкам допоможуть започаткувати власний бізнес

У Хмельницькому жінкам-переселенкам допоможуть започаткувати власний бізнес
Оганізатори прагнуть дати поштовх створити власний бізнес-простір, а старт для нього обиратиме кожна жінка залежно від своїх індивідуальних навиків та вподобань.

Загальною метою проекту є підвищення економічної активності жінок-переселенців через надання юридичної та іншої підтримки у започаткуванні власного бізнесу, просування та захист їхніх трудових прав, захист від дискримінації за ознакою статі.  

Для цього у 4 регіонах на базі громадськиї організацій вже діють регіональні консультаційні центри, куди можуть звертатись жінки-переселенці за захистом своїх прав. Проект фінансує Канадський фонд місцевих ініціатив CFLI.  

В рамках проекту вже проводяться лекції в кожному з чотирьох регіонів щодо захисту прав жінок в галузі зайнятості та питань відкриття та ведення власного бізнесу, перереєстрації бізнесу, трудові права та роз’яснення законодавства.

В місті Хмельницькому вже діє регіональний консультаційний центр та обладнано  робоче місце з комп'ютером та доступом до мережі Інтернет, яким можуть скористатися переселенці для пошуку потрібної їм інформації. Для отримання допомоги можна звертатить за адресою: м.Хмельницький пров.Пушкіна, 1 ХОГО «Подільська правова ліга» або за телефоном (0382) 72-01-95.  

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
  • PAL

    Канадцам деньги некуда девать ???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up