Зробимо Хмельницький чистішим: обирайте місце для прибирання (КАРТА)

Організатори загальноукраїнської акції прибирання обрали місця, які в першу чергу потребують уваги та очищення.
Зробимо Хмельницький чистішим: обирайте місце для прибирання (КАРТА)

«Зробимо Україну чистішою» цьогоріч пройде 23 квітня. Долучитися до прибирання свого міста запрошують і хмельничан. Активісти з  «Let’s do it, Ukraine», яка є організатором акції, поки виокремили 7 місць. Більшість із них зосереджені на прибережній смузі Південного Бугу. Усі зони для прибирання за спостереженнями активістів є досить засміченими. Та поки що це не повний список. Остаточний буде сформовано до початку квітня. Слідкуйте за оновленнями разом із «ВСІМ».

Нагадаємо, що в рамках акції планується проведення вечорів екологічного кіно, тренінгів, екологічних таборів тощо.

Минулого року загальноукраїнське прибирання проводили 25 квітня. Долучився до нього і колектив «ВСІМ». Про засміченість міста та інші теми, пов’язані з екологією Хмельницького ми розповідали в рамках проекту «Чистий Хмельницький».

Новини за темою
Коментарі (4)
 • Анонім

  Не буду я за скотиняками прибирати. Потрібно було їх вчасно штрафувати, щоб не смітили у майбуньому, а не шукати зараз лохів для прибирання за ними
 • Анонім

  Коментар видалено...
 • Анонім

  ну да,кто-то нагадил,а ты иди убирай.особенно видно "культуру" наших горожан в лесу на Озёрной!впору там дежурить полиции и штрафовать тех,кто устраивает пикники и не соизволит даже костёр затушить,а уж чтоб собрать пустую тару и остатки пиршества не может быть и речи!хуже свиней такие люди.ни себе,ни детям не позволяю мусорить где-либо,и убирать за кем-то брезгую.
 • Анонім

  Ура -а,,,,,, і ми щаслєви
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up