Домагання військового з Хмельниччини: колишня лейтенантка розповіла подробиці

Домагання військового з Хмельниччини: колишня лейтенантка розповіла подробиці
  • Більше року тому лейтенантка, яка служила в Хмельницькій області, заявила про домагання полковника.
  • Поки слідство триває, військового підвищили.
  • Тим часом дівчина розповіла інші шокуючі подробиці справи.

На початку минулого року мережі збурив секс-скандал за участі полковника із Хмельниччини. 24-річна лейтенантка Валерія Сікал звинуватила у приниженні гідності та сексуальних домаганнях командира частини А1358 (Цвітоха, Славутський район), у якій вона служила.  

За словами Валерії, полковник регулярно схиляв її до сексуального контакту, а за непокору показував "всі прєлєсті служби". Лейтенантка звернулася із заявою про домагання до правоохоронних органів. У ній вона написала, що командир Віктор Іванів "використовував службове становище, наказами і діями принижував честь і гідність її, як офіцера Збройних Сил України". 

Після розголосу справи минуло півтора року. Наразі слідство триває. Тим часом, скандально відомого військового підвищили. Його перевели до Генштабу. Відповідний наказ підписав головнокомандувач Збройних сил України. 

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up