«Народжений Майданом» хмельничанин Олександр Тарнарудський хотів би стати мером

«Народжений Майданом» хмельничанин Олександр Тарнарудський хотів би стати мером

Дехто думає, що він депутат, інші вважають, що він високопосадовець. А друзі-активісти по-дружньому називають його «Директором» хмельницького майдану. Насправді ж 28-річний хмельничанин Олександр Тарнарудський працює охоронцем та мріє створити щасливу українську сім’ю.

Завжди привітного та усміхненого , вбраного у діловий костюм, хмельничанина Олександра  Тарнарудського ,  якого півтора роки тому  майже ніхто не знав, тепер знає усе місто. Його життя круто змінилося після Революцій Гідності.  Сашка  можна побачити  майже на всіх масових акціях, які відбуваються в Хмельницькому.

- Мої знайомі кажуть, що я активний громадянин і справжній українець, - розповідає «ВСІМ» Олександр. -  Під час подій на Майдані мене показували по телевізору, люди почали впізнавати мене на вулиці.  Навіть на «Толкучці» мене зустрічали й казали, що я майданівець, що я активіст. 

Жив на майдані

Відео дня

Як тільки на хмельницькому майдані Незалежності почали збиратися перші активісти, Сашко вирішив повністю змінити своє життя.  З листопада він не пропускав жодного зібрання.  У цей час він не працював та майже не з’являвся вдома.

- У Хмельницькому я вийшов на майдан після того, як у Києві побили студентів.  Тут я і днював, і ночував аж до самого кінця Революції.  Я також їздив у Київ підтримати наших хлопців, - каже активіст. - Був я і під стінами СБУ в той день, коли стріляли в людей. На моїх очах підстрілили Людмилу Шеремет. Коли стрілянина була у самому розпалі, я разом з іншими хлопцями штовхав тролейбус, аби перегородити виїзд з двору.  У той день я був у бойовому настрої і мені не було страшно, я знав, що правда на нашому боці. Бабушка навіть не знала, що я був під СБУ. Я вже їй потім признався, коли родичі мене по телевізорі побачили.  

Під час протестів Олександра завжди підтримувала його мама, яка нерідко в лютий мороз виходила з ним на майдан.  Хлопець розповідає, що активна громадянська позиція призвела до сварки з коханою дівчиною.

- Дівчині було прикро, що я багато часу присвячував Майдану, а не їй. Я пояснював, що це моя країна і я маю її захищати. Думаю, у ті дні вона просто переживала, щоб я не захворів. Так само за мене переживали мої близькі, які вже зараз гордяться мною, - розповідає Олександр Тарнарудський.  

Одяг як вияв індивідуальності

Олександр був помічником одного із депутатів Хмельницької міської ради. Вже тоді він почав  налагоджувати  зв’язки.  Після Революції він продовжив  свою активну громадську діяльність  у  хмельницькій Раді Майдану. А на життя заробляє охороняючи  міське управління освіти.  Непрестижна робота не заважає Сашку завжди солідно виглядати.  У його гардеробі є декілька класичних костюмів та краватки.  Саме у такому вигляді він з’являється на зібрання активістів, але  часто його можна побачити у костюмі і на Проскурівській.

- Я знайомий з багатьма депутатами як міської, так і обласної  рад.  З будь-ким можу поздороватися за руку.   Мені приємно, що кажуть «ось пішов «директор майдану» . На це я не ображаюся. А  коли я виступаю на Раді Майдану, кажуть, що я спікер ради,  - розповідає Олександр Тарнарудський. - Костюм одягаю,  аби люди бачили, що я інтелігентна людина. Через це до мене зверталися люди і просили вирішити їхні проблеми, бо вважали мене депутатом.    Але це просто мій стиль.  На майдані я також так одягався, вже потім ходив  в камуфляжі, бо так зручніше.

Готовий знову мітингувати   

Олександр Тарнарудський вважає себе справжнім патріотом України.  На підтвердження цього він вибрив тризуб у себе на потилиці.  Хлопець каже, що хоче  захищати Батьківщину від нападників, але піти воювати він не може. А все через те, що він єдиний годувальник в сім’ї.  

- Я боровся заради того, щоб країна змінилася. Я намагаюся пояснити людям, які вважають, що війна почалася через Майдан, що вони не праві.  Якщо мітинги знову будуть, то я  буду одним з перших, хто підтримає ідею в Хмельницькому, - каже Олександр. – Але на війну піти не можу,  бо в  сім’ї один працюю, та  не маю як залишити батьків.

Нелегальні перевізники, гральний бізнес та дитячий алкоголізм, - найбільші проблеми Хмельницького, вважає Олександр.  Він зізнається, що міг би виправити усі недоліки, якби керував містом.

- Якби хтось з мешканців подав мою кандидатуру, то я б поборовся за крісло мера. Але, на жаль,  в мене немає стільки  грошей, скільки  потрібно для передвиборчої кампанії, - каже Сашко.  

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:45 У Хмельницькому спіймали п'яну водійку, яка скоїла ДТП й втекла photo_camera 09:39 У трьох мікрорайонах Хмельницького проблеми з водопостачання через аварію 09:09 На Шепетівщині шукають зниклу жінку (ФОТО) 18:21 «Мобілізація – це не повістка на цвинтар»: інтерв'ю з бійцями 19-го стрілецького батальйону Хмельницького play_circle_filled photo_camera Від читача 17:26 Проект Брама вступив у боротьбу за чистоту медіа-простору 18:16 Суд конфіскував у росіянина успадковані земельні ділянки на Хмельниччині 17:40 Засудили хмельничанина, який п’яним насмерть переїхав 5-річного хлопчика (ФОТО) 17:04 Дівчина із Польщі приїхала оперуватися у Хмельницький 16:22 На Хмельниччині затримали посадовця за вимагання 8 тисяч доларів 15:34 Третьокласниця із Хмельницького отримуватиме президентську стипендію 14:50 У Кам'янці-Подільському потяги зустрічають та проводжають під мелодію «Щедрика» 14:02 На Пасхальні вихідні сталися три аварії у Хмельницькому районі, – поліція 13:09 Хмельничан попереджають про погіршення погоди і небезпечні стихійні явища 12:02 На проспекті Миру пʼяний на «Hyndai» спричинив ДТП. Постраждала жінка 11:44 ВСІМ Бізнес-ліга 2024: фотоогляд матчів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up