Четверо збитих пішоходів і більше 40 аварій: хроніка ДТП у Хмельницькому

Четверо збитих пішоходів і більше 40 аварій: хроніка ДТП у Хмельницькому
У ДТП на Трудовій травмувався 51-річний водій
  • Ситуація на дорогах міста за тиждень стала аварійнішою. 
  • З 3 по 9 вересня патрульні оформили 42 аварії. 
  • Чотири пішоходи потрапили під колеса авто.

Сайт vsim.ua продовжує аналізувати ситуацію на дорогах Хмельницького. Згідно із даними патрульної поліції, в місті збільшилась аварійність. У порівнянні із попереднім тижнем, в період з 3 по 9 вересня у місті трапилось на 8 ДТП більше, патрульні зафіксували лише 42 аварії. А от п'яних водіїв у місті стало менше. Якщо за попередній тиждень таких оформили 27, то минулого тижня їх стало 18.  

Четверо пішоходів постраждало в ДТП

У понеділок, 3 вересня, близько 8-ї години ранку на перехресті вулиць Проскурівської та Старокостянтинівське шосе автомобіль "Skoda Octavia" збив 57-річну жінку. Вона переходила дорогу по "зебрі". За кермом авто був 21-річний місцевий житель. За попередніми даними, водій не обрав безпечної швидкості руху, через що і сталася аварія. Внаслідок ДТП хмельничанка отримала травми. У неї діагностували переломи руки та ноги. 

Відео дня

В ніч на середу, 5 вересня, на перехресті вулиць Кам’янецької і Староміської "Daewoo Sens" збив пішохода на "зебрі". За кермом авто був 46-річний місцевий житель. Внаслідок ДТП 79-річний пішохід отримав травми. У чоловіка діагностували перелом двох кісток гомілки.

В суботу, 8 вересня, на перехресті вулиць Кам’янецької та Проскурівського Підпілля 36-річна хмельничанка на автомобілі "Skoda Fabia" збила дівчину, яка переходила дорогу на світлофорі. Внаслідок ДТП 19-річна хмельничанка отримала травми. У неї діагностували струс головного мозку. 

В неділю, 9 вересня, на вулиці Бандери неподалік  ТРЦ "Оазис" автомобіль "Fiat Grande Punto" збив 23-річного хлопця. За кермом іномарки перебував 45-річний чоловік. 

Велосипедист врізався в авто

Дорожньо-транспортна пригода сталася у вівторок, 4 вересня. Близько 11-ї години на Старокостянтинівському шосе зіткнулися автомобіль "КІА" та велосипед. Як з'ясувалося, 52-річний велосипедист не обрав безпечну дистанцію та влетів в автомобіль, що рухався попереду. Внаслідок пригоди ніхто не постраждав. А на велосипедиста склали протокол за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Раковому зіткнулось відразу 4 мікроавтобуси

Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 4 вересня. На вулиці Чорновола зіткнулося одразу чотири буси: три "Ford Transit" та "Mercedes-Benz". На щастя, внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Як зазначили у поліції, саме водій "Mercedes" спричинив аварію. На нього склали протокол за пунктами 12.1, 13.1 статті 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зловили п'яним за кермом вже увосьме

Інцидент стався у вівторок вночі, 4 вересня. Близько 2-ї години ночі на вулиці Гастелло патрульні помітили автомобіль "BMW", який їхав на великій швидкості. Під час спілкування у 40-річного кермувальника патрульні помітили явні ознаки алкогольного сп'яніння. Йому запропонували пройти перевірку за допомогою приладу "Драгер", але він відмовився. Чоловіка перевірили по базах і як виявилось, він уже не вперше попадається за порушення правил дорожнього руху. Водія уже вісім разів ловили п'яним за кермом. Крім цього він здійснив ще близько 40 інших порушень ПДР: керував автомобілем бувши позбавленим такого права судом, проїздив на заборонний сигнал світлофора, тричі вчинив ДТП та інше.

Статистика ДТП з 3 по 9 вересня

  • Кількість ДТП – 42
  • Найбільше ДТП у понеділок – 10
  • Найменше ДТП в суботу - 3
  • Травмованих – 4
  • Учасники ДТП: жінки – 16, чоловіки – 64  
  • Найстаршому - 79 років, наймолодшому - 14 
  • Найбільше в ДТП потрапляли «ЗАЗ» - 10
  • Найчастіше ДТП траплялись на Трудовій - 4
  • ДТП за участі п’яного водія – 1
  • Оформлено нетверезих водіїв – 18
  • Оформляли лише чоловіків 
    • Частина 1 статті 130 КУпАП  – 15
    • Частина 2 статті 130 КУпАП - 1
    • Частина 3 статті 130 КУпАП - 1
    • Частина 4 статті 130 КУпАП  – 1
  • Пройшли тест на стан сп’яніння – 7
  • Відмовилися від проходження – 11
  • Найбільше оформили на проспекті Миру – 3
  • Найбільше оформили водіїв автомобілів марок «ВАЗ» - 5
  • Найбільше оформили у неділю – 5
  • Найменше оформили в четвер – 0
  • Найстарший нетверезий водій –  57 років
  • Наймолодший нетверезий водій – 19 років

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:25 На Інститутській не будуть їздити тролейбуси і автобуси 12:06 Пʼяний тракторист пропонував хабар патрульним 11:24 Пілот F-16 Олексій Месь з Хмельниччини посмертно нагороджений «Золотою зіркою» photo_camera 10:28 У школах зʼявиться курс «Хмельницькознавство» Від читача 11:06 🚨 Масштабна спецоперація: Нацполіція штурмує наркобізнес — понад 200 обшуків по всій Україні! 09:40 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: фотоогляд матчів 3 туру та 1/4 фіналу photo_camera 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 13 травня 21:06 Чи дощитиме завтра: прогноз на 13 травня для Хмельниччини 20:48 Троє воїнів повернулись «на щиті» на Хмельниччину photo_camera 20:17 Коли прийде потепління – синоптики назвали орієнтовну дату 19:45 У Хмельницькому будуть відключення світла 13 травня (АДРЕСИ) 19:17 Родина три роки чекає тіло загиблого бійця з Хмельниччини 18:45 Хмельницький «Сокіл» — півфіналіст футзальної Екстраліги (ВІДЕО) play_circle_filled 18:30 «Слуга народу» хоче відкликати 5 депутатів міськради Кам’янця: у чому причина 17:55 На Хмельниччині громада «зекономила» на виплатах дітям-сиротам. Був суд 17:22 На Хмельниччині суд не дозволив ув’язненому піти служити: деталі 16:56 Палац спорту, нова школа та сміттєзвалище: дізналися, що з великими будівництвами у Хмельницькому 16:13 Двох підлітків вдарило струмом на даху поїзда у Хмельницькому 15:43 На Хмельниччині п’яний водій виїхав на бордюр на очах у поліції 15:05 Лікарські помилки і халатність: зібрали гучні історії на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up