Згідно із матеріалами слідства, уродженець Чернівеччини через неуважність збив чоловіка на пішохідному переході Від отриманих травм той помер на місці.
"В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що його засліпив зустрічний транспорт, тому вчасно помітити пішохода він не зміг",- зауважили у прес-службі Апеляціного суду Хмельницької області.
Справу розслідували за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого). Чоловіку призначили 3 роки позбавлення волі. Однак від відбування покарання звільнили та призначили йому іспитовий строк на 1 рік. При цьому права керувати автівкою чоловіка не позбавляли.
"Рішення не позбавляти чоловіка права керування суд мотивував тим, що таке йому життєво необхідне через захворювання його самого та малолітнього сина. Останньому може бути потрібна невідкладна медична допомога, а негайне прибуття швидкої у сільську місцевість є утрудненим", - йдеться у постанові суду.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.