7 найстрашніших вбивств на Хмельниччині останніх двох років

7 найстрашніших вбивств на Хмельниччині останніх двох років
  • Архітектор з ножем у грудях на Прибузькій та вбивця-самогубець на Шевченка.

  • Дізнавайтеся про ці та інші резонансні злочини.

Хмельницький та область час від часу сколихують жорстокі вбивства. Часом ідеться про позбавлення життя кількох людей, часом — про супутні злочини як от зґвалтування. Раніше ми розповідали вам найжорстокіші злочини останнього десятиліття.

Відтоді минуло майже два роки, і ми вирішили розповісти вам найжорстокіші злочини, які сталися за цей час. До слова, з окремого матеріалу ви можете дізнатися, кому та за що в Хмельницькому міськрайонному суді давали довічне ув’язнення.

Вбивство архітектора на Прибузькій

Ввечері 26 лютого 2020 року на вулиці Прибузькій знайшли тіло чоловіка. Загиблий перебував в авто «Opel». У перших повідомлення зі слів очевидців йшлося, що авто переслідувала поліція та чулися постріли. У скроні чоловіка, за словами людей, був слід від вогнепального поранення, а також була кров.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up