Неприємна статистика: хмельницьке «Поділля» знову програє на виїзді

У минулому турі "Поділля" перемогло "Тепловик".

Наша команда поступилися міцному середняку в Одесі. На цей раз без розгрому.

Минулого туру хмельничани перервали тривалу серію поразок. Та змінити негативну статистику матчів на виїзді подоляни не змогли. Черговий матч наша команда програла одеському «Реал Фарма».

До звітного туру «Поділля» на виїзді провело шість матчі. Усі програло. Причому п'ять із них з розгромним рахунком. На цей раз обійшлося без такого. Тим паче хмельничанам більшість ігрового часу вдавалося втримати нічийний рахунок.

Змінилося все за 16 хвилин до завершення основного часу. Тоді у воротах хмельничан відзначився Бондаренко. Збільшив перевагу одеситів Георгієв. У підсумку поразка «Поділля» з рахунком 2:0. Наступний свій матч наша команда проведе у Хмельницькому проти новокаховської «Енергії». Гра запланована на неділю, 30 жовтня.