Стало відомо, коли хмельницькі школярі підуть на осінні канікули

  • За декілька тижнів стартують осінні канікули у школах Хмельницького. 
  • Цьогоріч всі школярі відпочиватимуть з 30 жовтня. 
Стало відомо, коли хмельницькі школярі підуть на осінні канікули
Фото зі спільноти Департаменту освіти і науки у Фейсбук

З понеділка, 30 жовтня, почнуться канікули у хмельницьких школах. Учні відпочиватимуть тиждень. За парти школярі повернуться 6 листопада. В департаменті освіти і науки Хмельницької міської ради кажуть, дати початку канікул встановлюють педагогічні ради кожної окремої школи. Якщо минулого року, школи у своїх побажаннях розділились, то цьогоріч всі вирішили почати канікули з 30 жовтня. 

- Школи мають право самі обирати, коли йтимуть на канікули. Ми вже зібрали відомості з кожної школи. Всі навчальні заклади вирішили, що канікули будуть проходити з 30 жовтня по 5 листопада, - розповідає vsim.ua заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Світлана Губай. 

Нагадаємо, що перший семестр у школах триватиме до 27 грудня. Тоді учні підуть на зимові канікули і повернуться на навчання аж 15 січня. Ще тиждень відпочинку школярі матимуть наприкінці березня - орієнтовно з 26 березня по 1 квітня. 

Коментарі (2)
  • Мама

    Минулого року самі визначались, а цього року за вказівкою. Все таки важко владі працювати за сучасними методами, совкові більш зручні для них. Дали одну вказівку всім і всі виконали

    Анна Островська reply Мама

    школи і цього року самі вирішували
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up