Дільничні комісії Хмельницького досі не здали всі протоколи — ТВК

Дільничні комісії Хмельницького досі не здали всі протоколи — ТВК
  • У міській виборчій комісії досі приймають документи від дільниць.

  • Коли здадуть всі протоколи, у ТВК не знають.

Дільничні виборчі комісії Хмельницької ОТГ досі не здали всі протоколи голосування. Станом на 13:00 міська виборча комісія прийняла документи приблизно від 95% ДВК. Коли вони здадуть усі протоколи, невідомо. Про це журналістам vsim.ua повідомила секретар міської комісії Ольга Ольшевська.

Нагадаємо, члени дільничних комісій здають документи від вчорашнього дня, 26 жовтня. Вранці біля дитячої школи мистецтв утворилася черга. Люди з мішками чекали у приміщенні та на вулиці, аби здати документи. Переглянути фото можна у нашому репортажі.

Додамо також, що за результатами екзит-полу «ВСІМ» та паралельних підрахунків, лідером виборів до міської ради є партія «Команда Симчишина». Щодо інших партій, які долають прохідний бар’єр, дані різняться. За результатами екзит-полу, мандати отримають також «Слуга народу» та «Батьківщина». Паралельний підрахунок «Команда Симчишина» свідчить про те, що прохідний бар’єр окрім неї долають також «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Слуга народу» та «За майбутнє».

Читайте також:

Коментарі (1)
  • Иван Фёдорович

    мутят всё мутят )) Хотя без шансов у них, у Симчишина будет монобольшинство и  это хорошо. Надоели уже эти старые обвисшие лица батькивщины, евросодидарности да и люди коломойского от за майбутне тоже тут не нужны.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up