Неодружені хмельничанки у ніч на Андрія дізнаються свою долю

Неодружені хмельничанки у ніч на Андрія дізнаються свою долю
У ніч на святого Андрія, з 12 на 13 грудня, творяться містичні речі і навіть дива. Якщо ворожити у цю ніч, можна зазирнути у майбутнє.

Хочете дізнатися ім'я свого нареченого, коли чекати запрошення заміж, а також як скоро здійсниться заповітне бажання? Вибирайте ворожіння на Андрія.
 

Гадання на Андрія на квасолинках
Сконцентруйся на задуманому, повторюючи про себе заповітне бажання або хвилююче запитання, при цьому тримай у руках жменю квасолинок або горошинок. Потім опусти їх у мисочку та починай вибирати по зернятку, примовляючи на кожне зернятко «збудеться», «не збудеться».
 

Гадання на ім’я нареченого
У ніч на 13 грудня поклади під подушку мішечок із написаними на окремих папірцях чоловічими іменами (11 імен пиши на свій розсуд, можеш вибирати з друзів-знайомих, а один папірець залиш порожнім).
Уранці, 13 грудня витягни один із папірців. Яке ім'я випаде – так і зватимуть твого майбутнього чоловіка. Якщо тобі дістався пустий папірець, це означає, що ім'я судженого доки залишиться таємницею.
 

Гадання на весілля
У ніч на Андрія усамітнися в кімнаті, щоб тобі ніхто не заважав. Подумай про те, яких змін ти хочеш в особистому житті - вийти заміж, зустрічатися з гідним чоловіком, бути коханою або бути вільною.
Візьми мисочку та насип туди пшениці, потім опусти в неї каблучки - золоту, срібну, з дорогоцінним каменем, просту. Перемішай із пшеницею, зробивши так, щоб каблучки не було видно.
Заплющ очі, ще раз подумай про потаємне і тягни каблучку. Попалася срібна - зустрінеш другу половинку, золота - одержиш запрошення вийти заміж, із камінчиком - будеш кохана, проста - шукатимеш свою долю.
 

Гадання на бажання
У ніч на святого Андрія візьми нову коробку сірників, тримай її у руках і зосередься на своєму бажанні або запитанні, відповідь на яке ти б хотіла отримати в долі. Потім витягуй по черзі сірники.
На кожен сірник примовляй «збудеться», «не збудеться» або «так», «ні». Останній сірник - і буде відповіддю.
 

Гадання за ім'ям незнайомця
Напередодні Андрія вийди увечері на вулицю і запитай ім'я у першого зустрічного, але тільки незнайомого чоловіка. Яке ім'я назве незнайомець - таким буде ім'я твого майбутнього нареченого.
 

0
0
0
0
Коментарі (4)
 • Anonymous

  gibWVe , [url=http://zfjodctzivxz.com/]zfjodctzivxz[/url], [link=http://awdgmpvfdieb.com/]awdgmpvfdieb[/link], http://pkftvoebecpq.com/
 • Anonymous

  yYgfvM jptzxswqtwnk
 • Anonymous

  I am feoervr indebted to you for this information.
 • Anonymous

  The truth just shneis through your post
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up