Для охорони виборчих дільниць у Хмельницькому жінок-поліцейських не залучатимуть

У першому турі 8 представниць прекрасної статі працювали на дільницях міста. Загалом на виборах 15 листопада працюватимуть 365 правоохоронців.
Для охорони виборчих дільниць у Хмельницькому жінок-поліцейських не залучатимуть

На кожній із 115 дільниць працюватиме по двоє поліцейських. В разі необхідності одного із них може підмінити хтось із запасу. Для резерву виділено ще 115 поліцейських.

Окрім правоохоронців за порядком на виборчих дільницях стежитимуть і представники громадських формувань. Вони допомагатимуть поліцейським виявляти можливі порушення, фіксувати деталі виявлених адмінпорушень та виступати свідками.

- Під час першого туру жінки-правоохоронці працювали в основному на спецдільницях. У другому турі в Хмельницькому порядок на виборах охоронятимуть лише чоловіки. ­- заявив заступник начальника головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Сергій Мельник. - Надіюсь, що все пройде спокійно. Судячи з того, як все пройшло 25 жовтня і того, як ведуть себе кандидати зараз, другий тур має стати чи не найпрозорішим з тих виборів, що проходили в Хмельницькому та області.

Правоохоронці у день виборів працюватимуть у посиленому режимі. У зв’язку з тим, що багато поліцейських буде задіяно для охорони дільниць, за громадським порядком в місті будуть стежити нацгвардійці, поліцейські із сусідніх районів і, в разі необхідності, спецпризначенці.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

  • PAL

    Коментар видалено...
  • PAL

    Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook